1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
17 maja 2024

Całkowicie nowa Toyota GR Yaris spełnia oczekiwania kierowców

Toyota GR Yaris - Kultowy Hot-Hatch Nadal na Topie!

Toyota GR Yaris wzbudza niegasnące zainteresowanie wśród fanów motoryzacji. Od momentu swojego debiutu, ten kultowy hot-hatch przeszedł przez ewolucję, która czyni go jeszcze bardziej pożądanym. Teraz, z nowym, trzycylindrowym silnikiem o mocy 280 koni mechanicznych, najnowsza Toyota GR Yaris cieszy się dużym zainteresowaniem. Spowodowane jest to między innymi nową automatyczną skrzynią biegów GAZOO Racing Direct Shift, która zapewnia nie tylko szybkie zmiany biegów, ale także precyzyjne reagowanie na każde polecenie kierowcy.


Niezwykłe osiągi dzięki Trzycylindrowej Mocy i Innowacyjnej Skrzyni Biegów

Toyota GR Yaris oferuje kierowcom niezapomniane doznania zarówno na drodze, jak i torze. Dzięki trzycylindrowemu silnikowi o imponującej mocy 280 koni mechanicznych, ten hot-hatch, dostarcza emocji na każdym kilometrze. Co więcej, klienci mają możliwość wyboru między dwiema skrzyniami biegów - 6-biegową manualną oraz nową, ośmiobiegową skrzynią automatyczną GAZOO Racing Direct Shift. Jednak to właśnie wariant z automatyczną skrzynią biegów wybrało, aż 70% zamawiających!

Lakier Precius Metal skradł serca klientów

Spośród pięciu dostępnych opcji lakierów, lakier Precius Metal cieszy się największym zainteresowaniem. Ten niezwykle elegancki odcień podkreśla sportowy charakter samochodu, ale także dodaje mu nowoczesności i stylu. To właśnie dlatego aż 57% klientów decyduje się na ten właśnie na ten kolor. Precius Metal jest idealnym uzupełnieniem dla wyrafinowanego wnętrza oraz designu Toyoty GR Yaris, tworząc harmonijną całość, która przyciąga uwagę na każdym kroku.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Toyota GR Yaris to nie tylko prędkość, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa na drodze. Wyposażona w zaawansowane systemy asystujące, takie jak system monitorowania martwego pola w lusterkach czy asystent bezpiecznego wysiadania z pojazdu, samochód chroni Cię i Twoich pasażerów na każdym etapie podróży. Ponadto, system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu oraz czujniki parkowania zapewniają dodatkową ochronę przed niebezpiecznymi sytuacjami na drodze. Dzięki temu Toyota GR Yaris nie tylko dostarcza ekscytujących wrażeń z jazdy, ale także gwarantuje spokój i pewność podczas każdej podróży.

Poczuj prawdziwe emocje za kierownicą

Toyota GR Yaris podnosi standardy w kategorii hot-hatchy, dostarczając nie tylko ekscytujących wrażeń z jazdy, ale także poczucia pewności i spokoju na każdym kilometrze. To samochód dla osób, które cenią wyjątkowość i dynamikę oraz dla tych, którzy chcą przeżywać prawdziwe emocje za kierownicą. Jej wyjątkowy design, imponujące osiągi i zaawansowane systemy bezpieczeństwa sprawiają, że każda podróż staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Przekonaj się sam! W naszym salonie w Krakowie możesz przetestować najnowszą Toyotę GR Yaris. Umów się na jazdę próbną już dziś i odkryj jej oszałamiające osiągi!

Dowiedz się więcej o Nowej Toyocie GR Yaris!