O nas

Firma Toyota Romanowski rozpoczęłą swoją działalność w 1992 roku w Radomiu. Początkowo była to mała firma rodzinna zatrudniająca jedynie 5 osób. Dynamiczny rozwój radomskiej Toyoty spowodował, iż w 1999 roku firma przeniosła się do nowego obiektu mieszczącego się przy ul. Kieleckiej 68/70. Obiekt ten był bardzo nowoczesny, spełniający wszystkie możliwe standardy obsługi. Ekspozycja dziewięciu aut, serwis mechaniczny składający się z 11 podnośników oraz potężna blacharnia i lakiernia to tylko niektóre z atutów naszej siedziby.

Bardzo dobre wyniki sprzedaży oraz wysoki współczynnik Satysfakcji Klienta, spowodowały że nasza firma uzyskała możliwość otwarcia kolejnego dealerstwa. 14 kwietnia 2003 roku uruchomiona została Toyota Kielce przy ulicy Radomskiej 168 w Kielcach. Kolejne lata to niewątpliwy sukces firmy Toyota Romanowski – jedne z najwyższych udziałów rynkowych w Radomiu i Kielcach, ciągłe doskonalenie procesu obsługi Klienta oraz podnoszenie jakości świadczonych usług. Efektem naszej ciężkiej pracy była propozycja złożona przez Toyotę Motor Poland otwarcia luksusowego salonu samochodowego marki LEXUS w Krakowie. I tak w 2005 roku został uruchomiony okazały salon mieszczący się przy ulicy Alei Pokoju 63A w Krakowie i do dziś jest niekwestionowanym liderem sprzedaży marki Lexus w Polsce. W 2010 roku firma została uhonorowana prestiżową nagrodą „Dealer Roku 2010”, która to jest najwyższą z możliwych ocen wystawioną przez Klientów.

Historia naszej firmy to ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dowodem na to jest nasza najnowsza inwestycja - Centrum blacharsko-lakiernicze w Kielcach, oddane do użytku w czerwcu 2011 roku.W ciągu kolejnych lat działalności Firma sukcesywnie zwiększa poziom zatrudnienia, które aktualnie kształtuje się na poziomie 170 osób. Wszystkim pracownikom oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń, co pozwala nam na utrzymanie wysoko wykwalifikowanej kadry.

W 2010 roku ruszył projekt pod nazwą Toyota Celica GT-Four.pl. Wszystkie prezentowane na stronie internetowej www.gt-four.pl samochody należą do firmy Toyota Romanowski. Nasza pasja i 20-letnie doświadczenie w marce Toyota pozwalają spełniać marzenia i tworzyć najlepsze projekty samochodów na bazie sportowych Toyot. Nasze auta to wyselekcjonowane spośród wielu egzemplarzy GT-Four z całej Europy, które przechodzą w naszej firmie całkowitą metamorfozę.

Kolejne lata i kolejne wyzwania. W 2015 roku uruchomiona została nowa spółka zajmująca się wynajmem długoterminowym. Spółka IFC Individual Fleet Care sp. z o.o. sp. k. to dedykowana dla klientów biznesowych z regionu radomskiego, kieleckiego oraz krakowskiego usługa wynajmu pojazdów za stałą miesięczną opłatą. W usłudze zawarte są nie tylko koszty finansowe ale także rat serwisowa, ubezpieczeniowa oraz inne uzależnione od wyboru klienta usługi takie jak np. opony zimowe czy zarządzanie naprawami blacharsko-lakierniczymi. Łatwe do budżetowania koszty i indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, iż wynajem pojazdów staje się coraz bardziej popularny.

 

W kwietniu 2019 przyszła pora na prezentację kolejnej usługi – detailingu samochodowego w nowoczesnym studio Romanowski Detailing Radom oraz Kielce. Czym są usługi detailingowe? Jest to niezwykle precyzyjny proces czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności. Mówiąc w dużym skrócie Wasze auta odzyskają blask nowego auta wyjeżdżającego z salonu. Detailing to nie tylko pedantyczne mycie samochodu, ale także specjalistyczne polerowanie i nakładanie powłok ochronnych na karoserię, felgi, szyby i elementy wnętrza zarówno samochodów nowych jak i tych, które są od jakiegoś czasu użytkowane.

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszych stron internetowych:
www.toyota.kielce.pl

www.toyotakrakow.com.pl
www.lexus-krakow.com.pl
www.gt-four.pl
www.romanowski-detailing.pl

www.romanowski-uzywane.pl