1. Serwis i akcesoria
 2. Oryginalne akcesoria

AKCESORIA TOYOTY

Wszystko, czego potrzebujesz
Oryginalne akcesoria Toyoty zostały stworzone specjalnie z myślą o Twoich codziennych potrzebach i ułatwianiu każdej podróży. Z łatwością pozwolą Ci dopasować samochód do Twojego stylu życia. Poznaj pełen wachlarz praktycznych czy stylizacyjnych rozwiązań i wybierz takie elementy, które spełnią Twoje oczekiwania.

WYBIERZ MODEL

Przejdź do
konfiguratora
Pobierz
katalog

   KOMPLETNE KOŁA ZIMOWE I OPONY

   Toyota oferuje szeroki wybór kompletnych kół i opon zimowych, dzięki którym jazda nawet w najbardziej wymagających okolicznościach na drodze jest pewna i bezpieczna. Odporne na każde warunki zimowe ogumienie ze specjalnym wzorem bieżnika znacznie skraca drogę hamowania oraz zapewnia doskonałą przyczepność na mokrej, zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni.
   Dowiedz się więcej

   AKCESORIA DO ŁADOWANIA

   Jeśli posiadasz Toyotę z możliwością ładowania z zewnętrznego źródła prądu, pomyśl o dodatkowych elementach wyposażenia, które ułatwią i przyspieszą zasilanie Twojego auta. Domowa stacja Wallbox Home zapewni Ci świetną wydajność w porównaniu z tradycyjnym gniazdkiem elektrycznym, a dodatkowe kable do ładowania sprawią, że zawsze będziesz je mieć przy sobie.

   ZABUDOWY TOYOTY

   Wszyscy posiadacze samochodów użytkowych Toyoty mogą skorzystać z bogatej oferty zabudów Toyota Professional Conversions. Do wyboru są rozmaite zabudowy serwisowe, izotermy czy rozwiązania do przewozu osób niepełnosprawnych, które posiadają 3-letnią gwarancję, homologację oraz możliwość personalizacji danego projektu.
   Dowiedz się więcej

   SKONTAKTUJ SIĘ Z DILEREM

   Poznaj pełną ofertę akcesoriów idealnych dla Twojego auta