1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
26 kwietnia 2024

Toyota New C-HR Plug-in: Ekologiczna Rewolucja na Krakowskich Drogach

Ekologiczna Jazda w Krakowie

Toyota New C-HR Plug-in: Ekologiczna Rewolucja na Krakowskich Drogach

Najnowsza Toyota C-HR Plug-in wkroczyła na krakowskie ulice jako symbol ekologicznej rewolucji w transporcie. Ten innowacyjny model nie tylko zmniejsza emisję spalin, ale również zapewnia wydajność i komfort jazdy na najwyższym poziomie. Ponadto zasięg w trybie elektrycznym do 66 km gwarantuje swobodne poruszanie się po mieście.

Łatwe Korzystanie z Nowych Technologii

Wprowadzenie Toyoty C-HR Plug-in do krakowskiego świata motoryzacyjnego to krok w kierunku bardziej ekologicznej jazdy. Dzięki możliwości jazdy w trybie elektrycznym, mieszkańcy Krakowa mogą przyczynić się do poprawy jakości powietrza, nie rezygnując z wygody i stylu. Hybrydy typu plug-in cechują się większą baterią, co umożliwia im dłuższe podróże w trybie elektrycznym oraz osiąganie wyższych prędkości. Ponadto w produkcji Toyoty C-HR Plug-in zwiększono wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu oraz zmniejszono emisję węgla poprzez zastosowanie nowych, efektywniejszych procesów.

Ekologiczna Jazda w Krakowie

Rozwój infrastruktury ładowania w Krakowie to kluczowy element ułatwiający korzystanie z nowoczesnych technologii motoryzacyjnych. Wiele publicznych punktów ładowania oraz rosnąca liczba prywatnych stacji zapewnia komfortowe i bezproblemowe ładowanie pojazdu, dając użytkownikom pełną niezależność i swobodę podróżowania.

Idealne Miejsce na Ekologiczną Jazdę

Zapraszamy do naszego salonu Toyota Romanowski Kraków na jazdę próbną nową Toyotą C-HR Plug-in! Odkryj wyjątkowe doznania z jazdy elektrycznej hybrydy, poczuj dynamikę i oszczędność, które oferuje ten innowacyjny model. Nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Dołącz do Ekologicznej Mobilności w Krakowie

Toyota New C-HR Plug-in to symbol nowej ekologicznej mobilności w Krakowie. Dołącz do naszej misji dbania o środowisko naturalne i przetestuj nową hybrydę już dziś! Razem możemy sprawić, że nasze miasto stanie się jeszcze bardziej przyjazne dla wszystkich jego mieszkańców. Zapisz się na jazdę testową!