1. Biznes
 2. Professional

TOYOTA PROFESSIONAL

Napędzamy Twój biznes
 • Toyota Professional
  Toyota Professional to szeroka gama produktów i usług opracowanych z myślą
  o potrzebach firm.
 • Więcej niż auto
  Toyota Professional to sieć, która powstała, by świadczyć swoim Klientom usługi najwyższej jakości.
 • Na nas zawsze możesz liczyć
  Toyota Professional zapewni Ci najlepsze narzędzia do pracy i poziom usług, który Cię nie zawiedzie.

Odkryj zalety Toyota Professional

Toyota Professional wspiera Cię na każdym kroku. Rozumiemy, że samochód jest Twoim narzędziem pracy, i robimy wszystko, abyś zawsze pozostawał w ruchu. Pełna gama produktów i usług ma za zadanie ułatwić rozwój Twojego biznesu, zapewniając najlepsze w klasie osiągi i możliwości przewozu ładunków.

Jak możemy Ci pomóc?

Niezależnie od tego, czy poszukujesz auta zastępczego, chcesz kupić ubezpieczenie, zamówić serwis czy pomoc drogową – Toyota Professional zapewni Ci wsparcie i zagwarantuje zupełny spokój.
 • Toyota Relax

  Gwarancja Toyota Relax to pełen spokój umysłu. Nasze auta słyną z jakości i bezawaryjności, dlatego wszystkie nowe i używane samochody zostały objęte 3-letnią gwarancją producencką, która zostanie przedłużona o kolejne 12 miesięcy / 15 000 kilometrów po każdym serwisie*, maksymalnie do 10 lat lub 185 000 kilometrów (w zależności, co pierwsze nastąpi). Z taką opieką możesz w pełni skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

 • Express Service

  Dzięki Express Service szybko wrócisz na drogę. Dwóch wykwalifikowanych mechaników zaopiekuje się Twoim autem, dzięki czemu czas serwisu skróci się o połowę, ale koszty nie wzrosną. Toyota Express Service to oszczędność czasu dla Twojego biznesu.

 • Pomoc drogowa

  Toyota konstruuje swoje auta tak, aby zapewniały długą i bezawaryjną eksploatację. Ale nieprzewidziane sytuacje zawsze mogą wydarzyć się na drodze, zwłaszcza gdy panują niekorzystne warunki pogodowe. Na szczęście pomoc drogowa Toyoty pozostaje w gotowości przez 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Sprawnie zajmie się Twoim autem, a jeśli zajdzie taka potrzeba – przetransportuje je lub zarezerwuje dla Ciebie nocleg w hotelu.

 • Samochody zastępcze

  W ramach usług Toyota Professional możesz również zarezerwować auto zastępcze na czas naprawy i nie przerywać pracy. Oferujemy zarówno lekkie pojazdy pasażerskie, jak i samochody dostawcze.

 • Ubezpieczenia Toyoty

  Oferujemy wiele rodzajów ubezpieczenia stworzonych z myślą o różnych typach działalności. Wspieramy Cię na każdym kroku, załatwiając zgłoszenia, odbiory, wydania i naprawy w jednym miejscu, dzięki czemu Twój biznes nie zwolni nawet na chwilę.

Ubezpieczenie Toyota Professional

W Toyota Professional wiemy, że Twoje auto firmowe jest kluczowe dla prowadzonej przez Ciebie działalności. Dlatego nasze ubezpieczenia zostały idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Ciesz się spokojną jazdą, a my zapewnimy najlepszy serwis i błyskawiczną obsługę. Skup się na zadaniu, wiedząc, że sieć ekspertów Toyoty zawsze zadba o to, aby Twoje auto jak najszybciej wróciło na drogę.
 • Wiele rodzajów ubezpieczeń Ubezpieczenia Toyota Professional są na tyle elastyczne, że łatwo je można dopasować do rodzaju prowadzonej działalności. Odpowiedzialność osób trzecich, całkowite lub częściowe ubezpieczenie, samochody nowe lub używane, opłata w ramach leasingu lub indywidualna – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Dzięki nam Twoje auto zostanie naprawione przez wykwalifikowanych mechaników korzystających jedynie z oryginalnych części zamiennych, a Ty będziesz mógł cieszyć się samochodem zastępczym.
 • Ubezpieczenie zawartości auta Wybierając ubezpieczenie Toyota Professional, zawsze dostajesz więcej. Wiemy, że auta Toyoty nie służą jedynie do przemieszczania się z punktu A do B, ale również przewożą Twoje narzędzia. Właśnie dlatego nasze ubezpieczenie obejmuje również zawartość auta. Ciesz się pełnym spokojem użytkowania, wiedząc, że Twoje narzędzia są zawsze chronione przed kradzieżą lub wandalizmem. Żaden inny producent w Europie nie oferuje tak kompleksowego ubezpieczenia.
 • Indywidualna ochrona akcesoriów Każda część Twojego auta została objęta ubezpieczeniem, włącznie z oryginalnymi akcesoriami oraz indywidualnym doposażeniem: od dodatkowych skrzynek na narzędzia po konwersje na chłodnie. Jedynym wymogiem jest pozytywny wynik inspekcji technicznej.

GAMA MODELI

Poznaj gamę modeli, które zaspokoją potrzeby Twojej firmy i Twoje oczekiwania.

LEASING 101%

Sprawdź promocyjną ofertę finansowania nowej Toyoty PROACE CITY dla Twojej firmy w formie leasingu operacyjnego z sumą rat do 101%.
Dowiedz się więcej

SZEROKI WYBÓR ZABUDÓW

ZABUDOWY TOYOTY

Poznaj wybór wyjątkowych zabudów do zadań specjalnych, które poszerzą funkcjonalność Twojego auta, zmieniając je w idealne narzędzie do pracy.
Zobacz

ZABUDOWA TERMICZNA

PROACE CITY z idealnie dopasowaną zabudową termiczną to wymarzone rozwiązanie do przewożenia towarów wymagających określonej i stałej temperatury przechowywania.

Toyota PROACE. Sprawdzona w bojowych warunkach

Obejrzyj Toyotę PROACE w akcji i przekonaj się, jak sprawdza się w naprawdę wymagającej pracy.

NASZE USŁUGI

Poznaj nasze usługi, które zaspokoją potrzeby Twoje i Twojej firmy.

Odbiór pojazdu do serwisu i jego zwrot

Jeżeli Twój samochód wymaga naprawy, odbierzemy go i zwrócimy, tak abyś mógł skupić się na pracy.

Szybkie usługi

Gwarantujemy wykonanie planowych usług serwisowych i obsługi technicznej do 60 minut.

Assistance na drodze

Nasza pomoc drogowa obejmuje warsztaty mobilne i naprawy pojazdów, abyś mógł jak najszybciej powrócić do pracy.

TOYOTA BUSINESS

Kiedy Twoja praca polega na zarządzaniu dużą flotą pojazdów, potrzebujesz kogoś, kto zapewni Ci najwyższy poziom obsługi.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI