1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
7 czerwca 2024

Nowa Toyota Yaris Cross – Dni Otwarte w Toyota Romanowski Kraków!

Limitowana Wersja Premiere Edition Nowej Toyoty Yaris Cross

Zapraszamy na wyjątkowe Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris Cross, które odbędą się w salonie Toyota Romanowski Kraków w dniach od 10 do 15 czerwca. To doskonała okazja, aby poznać najnowszą odsłonę jednego z najpopularniejszych modeli Toyoty w Europie!

Nowa Toyota Yaris Cross – Nowa Hybryda o Mocy 130 KM

Nowa Toyota Yaris Cross z 2024 roku to samochód, który łączy w sobie nowoczesność, ekologię i dynamiczne osiągi. Największą nowością jest hybrydowy napęd o mocy 130 KM, który zapewnia lepsze osiągi przy zachowaniu niskiej emisji CO2 i niskiego zużycia paliwa. Ponadto nowy Yaris Cross jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie, które zwiększają wydajność napędu takie jak system Predictive Efficient Drive, który wykorzystuje nawigację opartą na chmurze oraz uczy się najczęściej pokonywanych tras i zachowań kierowcy.

Limitowana Wersja Premiere Edition Nowej Toyoty Yaris Cross

Nowa Toyota Yaris Cross oferuje szeroką gamę wersji, dostosowanych do różnych potrzeb i gustów kierowców. Dotychczasowy układ hybrydowy o mocy 116 KM jest dostępny w wersjach Active, Comfort i Style. Nowością jest 130-konna hybryda, którą można zamówić w wariantach Style, Executive, GR SPORT oraz nowym Premiere Edition. Ta limitowana wersja specjalna zachwyca lakierem Urban Khaki połączonym z czarnym dachem, 18-calowymi ciemnoszarymi felgami aluminiowymi o pięciu ramionach i maszynowym wykończeniu. Wnętrze Premiere Edition wyróżniają zielone przeszycia oraz listwy na desce rozdzielczej i drzwiach. Yaris Cross Premiere Edition dostępny jest również w eleganckich dwukolorowych nadwoziach z lakierami Platinum White Pearl, Shimmering Silver oraz Oxide Bronze, co podkreśla jego wyjątkowy charakter.

Dlaczego Warto?

·        Nowa hybryda o mocy 130 KM – lepsze osiągi i niskie zużycie paliwa.

·        Zaawansowane systemy bezpieczeństwa – najnowsze technologie w standardzie.

·        Limitowana wersja Premiere Edition – unikalne detale i ekskluzywny wygląd.

·        Rabaty do 9300 zł – specjalne oferty dostępne podczas dni otwartych.

Zapraszamy do Salonu Toyota Romanowski Kraków!

Nie przegap tej okazji i odwiedź nasz salon w dniach od 10 do 15 czerwca. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i zaprezentuje pełnię możliwości Nowej Toyoty Yaris Cross. Przyjdź i przekonaj się, dlaczego Toyota Yaris Cross zdobywa serca kierowców na całym kontynencie!