1. Nowe samochody
 2. Wkrótce
 3. Proace
Ruszajmy do pracy
Przewiń niżej Pomiń
Ruszajmy do pracy

Nowa Toyota PROACE

Gotowa do każdej pracy

Dzięki furgonom Toyota PROACE możesz pracować sprawniej. Przestronne i łatwe w konfiguracji wnętrze pomieści każdy ładunek, który ma dotrzeć do klienta. Dodaj do tego nową, smukłą stylistykę nadwozia, a każda Twoja jazda nową Toyotą PROACE sprawi Ci radość.

Silniki elektryczne i spalinowe
Odpowiednia wielkość dla Ciebie
Łączność
Twoje mobilne biuro
Toyota Professional
Nasza obietnica dla Ciebie
Poszukujesz furgonów zastępczych, ubezpieczenia, ekspresowego serwisu czy pomocy drogowej? Toyota Professional jest Twoim partnerem w segmencie lekkich pojazdów użytkowych. Nasza kompleksowa oferta zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego biznesu.

Gwarancja PRO

Jakiekolwiek usterki spowodowane błędem w produkcji lub montażu w każdym nowym samochodzie Toyoty objęte są gwarancją obowiązującą przez okres do 3 lat lub 1 000 000 km.

Toyota Relax

Dzięki gwarancji Toyota Relax zyskasz spokój umysłu. Każda nowa i używana Toyota jest sprzedawana z 3‑letnią gwarancją. Po każdym serwisie gwarancja jest dodatkowo przedłużana o 12 miesięcy lub 15 000 km*.
* Łącznie do 10 lat lub do osiągnięcia przebiegu 185 000 km (w zależności od tego, co pierwsze nastąpi).

Toyota Express Service

Jeżeli wybierzesz usługę o nazwie Toyota Express Service, szybciej wrócisz na drogę. Czynności serwisowe zostaną wykonane przez dwóch specjalnie przeszkolonych mechaników, którzy bez dodatkowych kosztów wykonają całą pracę dwa razy szybciej.

Assistance na drodze

Z programu pomocy drogowej Toyoty możesz korzystać całodobowo przez wszystkie dni tygodnia, w kraju i zagranicą. Program obejmuje pomoc w przypadku awarii, holowanie pojazdu oraz, w razie potrzeby, zakwaterowanie w hotelu.

Samochód zastępczy

Klient serwisu Toyota Professional może zarezerwować samochód zastępczy na czas naprawy lub przeglądu pojazdu. Do wyboru są różne opcje, w tym lekkie samochody osobowe i dostawcze.

Finansowanie i ubezpieczenia

Toyota Professional oferuje usługi finansowe dla firm, a także ubezpieczenia dostosowane do specyficznych potrzeb klienta.

GWARANCJA PRO
GWARANCJA PRO to program ubezpieczeniowy gwarantujący pokrycie kosztów napraw opracowany z myślą o użytkowych pojazdach Toyoty.
Twoje opcje
PROACE do każdego zadania
Nie ma dwóch identycznych zleceń. Niezależnie od tego, jakie zadanie masz do wykonania, Toyota PROACE jest gotowa do pracy. Samochód jest dostępny w dwóch długościach nadwozia i czterech wersjach, co umożliwia dopasowanie go do własnych potrzeb.
Funkcjonalność i wygoda
Twój niezawodny pomocnik
Dzięki inteligentnym rozwiązaniom nowa Toyota PROACE oferuje komfortowe wnętrze, które może być zarówno mobilnym biurem, jak i praktyczną, pojemną i łatwo dostępną przestrzenią ładunkową. Możesz prowadzić korespondencję mailową z klientami także wtedy, gdy jesteś w trasie lub w terenie.

Przewieziesz wszystko i bez wysiłku

Wygodny dostęp do wnętrza ułatwia załadunek i rozładunek Toyoty PROACE. Zmieści się tu naprawdę dużo ciężkiego towaru. Zamierzasz jeździć z przyczepą? Zwróć uwagę na Toyotę PROACE Electric z mocnym i elastycznym silnikiem. Pojazd ten wyróżnia się największym uciągiem w swojej klasie.

Zmodernizowane biuro

Na opcję Smart Cargo w Toyocie PROACE składa się wygodna dwuosobowa kanapa z przodu i elastyczne mobilne stanowisko biurowe. Wygodny stolik można rozłożyć, by otrzymać fotel dla dodatkowego pasażera.

Funkcjonalna przestrzeń

Opcjonalny schowek pod przednim fotelem Toyoty PROACE to wygodne miejsce do przechowywania sprzętu i przedmiotów codziennego użytku*. * W przypadku wyposażenia auta w Smart Cargo pojemność schowka jest mniejsza niż w wersji bez tej opcji.

Technologia, dzięki której masz wszystko pod kontrolą

Toyotę PROACE wyposażono w cyfrowy 10" zestaw wskaźników, który w czytelny sposób prezentuje wszystkie potrzebne informacje. Do obsługi połączeń telefonicznych, nawigacji oraz funkcji MyToyota opartych na łączności z internetem służy 10" ekran dotykowy systemu multimedialnego.

Zespoły napędowe
Dobrze jest mieć wybór

Toyota PROACE jest dostępna w różnych wersjach silnikowych, dostosowanych do różnych wymagań. Do wyboru są dwa silniki wysokoprężne oraz mocny i elastyczny napęd elektryczny. Atutami bezemisyjnej Toyoty PROACE Electric są niskie koszty eksploatacji i łatwość prowadzenia.

Zelektryfikuj swój biznes

W zależności od pojemności baterii (50 kWh lub 75 kWh) zasięg Toyoty PROACE Electric wynosi 224 km lub 350 km, co z powodzeniem wystarczy na cały dzień pracy.

Moc, by pojechać dalej

Nowy PROACE jest napędzany zaawansowanymi silnikami wysokoprężnymi, które oferują doskonałe osiągi i imponujący zasięg.

 

W zależności od pojemności baterii (50 kWh lub 75 kWh) zasięg Toyoty PROACE Electric wynosi 224 km lub 350 km, co z powodzeniem wystarczy na cały dzień pracy.

Pojemność baterii
50 kWh lub 75 kWh
Zasięg wersji elektrycznej
do 350km*
Osiągi
136 KM

Nowy PROACE jest napędzany zaawansowanymi silnikami wysokoprężnymi, które oferują doskonałe osiągi i imponujący zasięg.

 

Silniki
Silniki 1.5 D-4D i 2.0 D-4D
Osiągi
do 177 KM*
Zużycie paliwa
7.2-7.7 l/ 100km**
CO₂
189-202 g/km**
Wersje wyposażenia
Poznaj wyposażenie
 • Active

  Szukasz idealnego narzędzia do pracy? Wybierz wersję Active oferującą przemyślane rozwiązania i funkcjonalną przestrzeń bagażową, a także zapewniającą bezpieczeństwo.

  • System Smart Cargo
  • Automatyczne światła drogowe
  • Asystent utrzymania pasa ruchu
  • Tylne czujniki parkowania
 • Comfort

  W czasie długiego dnia pracy komfort i wygoda mają znaczenie. Toyota PROACE w wersji Comfort jest wyposażona w nowoczesny zestaw multimediów, a także podgrzewane fotele i kierownicę. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest cyfrowe lusterko wsteczne.

  • Przednie reflektory LED
  • Zderzaki, lusterka i klamki w kolorze nadwozia
  • 17" felgi aluminiowe
  • Cyfrowy zestaw wskaźników (10")
Zainteresowany nową Toyotą PROACE?
Możesz skontaktować się z najbliższym salonem Toyota Professional lub zgłosić swoje zainteresowanie, klikając w poniższy link