1. Nowe samochody
  2. Corolla Cross
  3. AWDi Hybrid

CIESZ SIĘ JAZDĄ

Prowadź pewnie dzięki napędowi na cztery koła. Ciesz się mocą i ekonomią jazdy jednostki hybrydowej oraz najniższą emisją CO2 w klasie. Zapewnij rozrywkę wszystkim pasażerom i delektuj się komfortem podróży.  

Zero stresu

Corolla Cross Hybrid została zaprojektowana tak, by zapewniać balans pomiędzy mocą i praktycznością. Auto sprawdza się idealnie zarówno w drodze na zakupy, jak i podczas podróży na drugi koniec Europy. Dzięki znakomitemu napędowi AWD i niskiemu spalaniu cała rodzina może cieszyć się komfortową i bezstresową podróżą. Prowadź pewnie bez względu na pogodę i odkryj pełen potencjał piątej generacji napędu hybrydowego. Corolla Cross to oszczędny SUV, stworzony z myślą o Tobie i Twojej rodzinie. 

Maksimum przyjemności z jazdy

Wielowahaczowe zawieszenie sprawia, że każdy z pasażerów Corolli Cross może doświadczyć niezwykłej stabilności i komfortu jazdy. Dopracowany układ jezdny łagodzi nierówności drogi i zapewnia doskonałe prowadzenie. Większy prześwit i wyższa pozycja za kierownicą pozwalają spojrzeć na drogę z lepszej perspektywy. Niezależnie od tego, czy przemierzasz miejskie arterie, czy pokonujesz bezdroża, w Corolli Cross podróż zawsze jest czystą przyjemnością. 

Jak to działa?

Piąta generacja napędu hybrydowego otwiera przed Tobą nowe możliwości. Najbardziej zaawansowany układ napędowy użyty w Corolli Cross pozwala podróżować oszczędnie i nie martwić się o zasięg. Wystarczy od czasu do czasu zatankować na stacji, a samoładująca się hybryda uzupełni zapasy energii, pozwalając na jazdę w trybie elektrycznym, a nawet odzyska energię z hamowania.