1. Nowe samochody
  2. Komfort
Potężny dźwięk
Sportowe fotele z doskonałym trzymaniem bocznym
Wnętrze skupione na kierowcy
Skup się na tym, co najważniejsze
Integracja ze smartfonem

Potężny dźwięk

Każda podróż staje się przyjemnością, gdy jedziesz, słuchając ulubionej muzyki. Nową Toyotę GR Suprę w wersji Executive wyposażono w 12-głośnikowy system nagłośnienia Premium Audio JBL i stację do bezprzewodowego ładowania telefonu w konsoli centralnej.

Sportowe fotele z doskonałym trzymaniem bocznym

Podgrzewane fotele kierowcy i pasażera utrzymane w stylistyce sportowej zapewniają wygodną jazdę nawet podczas pokonywania zakrętów.

Wnętrze skupione na kierowcy

Asymetryczna deska rozdzielcza zwrócona w kierunku kierowcy rozdziela wnętrze auta na centrum sterowania i przestrzeń dla pasażera.

Skup się na tym, co najważniejsze

Wersja Executive została wyposażona w wyświetlacz projekcyjny na przedniej szybie (HUD), który wszystkie niezbędne informacje pokazuje w polu widzenia kierowcy.

Integracja ze smartfonem

Połącz swoje urządzenie przy użyciu interfejsu Apple CarPlay* i korzystaj z aplikacji za pośrednictwem 8,8" kolorowego ekranu dotykowego systemu multimedialnego. Toyota GR Supra korzysta z najnowszej technologii bezprzewodowej transmisji danych, więc nie musisz przejmować się kablami i końcówkami. * Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

Pełna kontrola

Ergonomiczne wnętrze, fotele w stylistyce sportowej i zaawansowane technologie sprawiają, że Toyota GR Supra pozwala Ci kontrolować każdy aspekt jazdy.

Intuicyjny ekran dotykowy

Za kierownicą Toyoty GR Supra musisz zachowywać pełną koncentrację. Usługi łączności Toyota Supra Connect* pozwolą Ci skupić się na tym, co najważniejsze, i podróżować w komforcie. Użyj ekranu 8,8", aby przeglądać dane systemu nawigacji i otrzymywać aktualne informacje na temat wydarzeń na drodze. Jeżeli okaże się, że nadciąga zmiana pogody, GR Supra powiadomi Cię o tym zawczasu. 

Zdalne sterowanie*

Aplikacja Toyota Supra Connect na telefonie iPhone umożliwia zdalną kontrolę nad samochodem. Jeśli chcesz sprawdzić poziom paliwa, zasięg i przebieg, po prostu otwórz aplikację. Za jej pośrednictwem możesz też zablokować lub odblokować drzwi, włączyć reflektory lub zmienić ustawienia nawiewu. Co więcej, umożliwia ona wysłanie następnego celu podróży do systemu nawigacyjnego z telefonu za pomocą jednego dotknięcia.

* Pobierz aplikację Toyota Supra Connect za pośrednictwem Apple App Store.